اپلیکیشن ورم پستان

بنر اپلیکیشن دوشش یار

گروه تحقیق و ترویج شرکت آسایش مهتران ایرانیان (دام آسا) افتخار دارد، برای اولین بار اپلیکیشن ثبت اطلاعات درمان اورام پستان را معرفی نماید. این اپلیکیشن با مشاوره‌ی دکتر بابک خرمیان طوسی، دانشیار دانشکده دامپزشکی دانشگاه فردوسی مشهد، آماده به کار شده و نسخه‌ی رایگان آن در لینک زیر قرار داده شده است.

 با بهره گیری از این اپلیکیشن می توانید اطلاعات ضروری در زمینه

  • ثبت اطلاعات مربوط به ورم پستان
    • تعیین درجه ورم پستان داخل اپلیکیشن براساس سیستم داخل گاوداری
  • سردلمه و ورم پستان های خونی
  • درمان
    • تعیین پروتکل های درمانی بر اساس سیستم داخل گاوداری
    • تعیین ادامه درمان یا تغییر پروتکل درمانی

را وارد کرده و جزئیات درمان را در مورد هر کارتیه دنبال کنید.

این اپلیکیشن امکان هشدار در مورد ورم پستان های مزمن یا عود مجدد را فرآهم کرده است.

در پایان خروجی اکسل برای مدیریت بیشتر داده ها در اختیار قرار خواهد گرفت. هم چنین می توانید داده های ثبت شده ی قبلی را به نرم افزار وارد کنید تا مدیریت داده ها در اپلیکیشن انجام شود.

برای آشنایی با جزئیات کار با اپلیکیشن و نحوه ی کار با آن کاتالوگ زیر را دانلود نمایید.

نسخه‌ای که هم اکنون در اختیار شما قرار‌گرفته در حال حاضر رایگان است. لطفا نظرات ارزشمند خود را به منظور بهبود عمل‌کرد اپلیکیشن از طریق ایمیل یا شماره‌های موجود در سایت با ما به اشتراک بگذارید.

ثبت و ارزیابی داده های مختلف از اصلی ترین مبانی مدیریت گاوهای شیری است. بکارگیری روش های نوین دامپروری و مدیریت، بوجود آورنده انواع اطلاعات کاربردی در گله است که ثبت و تحلیل آنها زمان بر بوده و نیازمند کمک برای بهبود روش ها، تحلیل داده ها و بکارگیری حاصل آنها می باشد. سلامت گاوها که از مهمترین مبانی تولید مستمر و پایدار است، نیازمند پایش مداوم و دقیق است. پایش مشکلات تولید مثلی، اورام پستان و لنگش که بیشترین زیان های اقتصادی را درگله های شیری ایجاد می نمایند ضروری ترین نیاز صنعت دامپروری است. گروه تحقیق و ترویج دام آسا افتخار دارد تا برای اولین بار اپلیکیشن ثبت اطلاعات سم چینی و بیماری های سم را طراحی و راه اندازی نماید. با بهره گیری از این اپلیکیشن می توانید اطلاعات ضروری در زمینه اطلاعات پایه دامپروری که در آن عملیات انجام می شود، علت ارجاع دام به باکس سم چینی، اطلاعات بیماری به شکل دقیق با ذکر شماره انگشتان و همچنین نواحی آن، انجام امور درمانی و پیش بینی در مورد آینده دام را ثبت نمایید

اندروید

نحوه‌ی استفاده از اپلیکیشن دوشش یار

placeholder

1.انتخاب دامداری

ابتدا دامداری مورد نظر خود را انتخاب کنید یا نام یک دامداری جدید را وارد کنید

placeholder

2. شماره دام

برای وارد کردن شماره دام از گزینه + استفاده کنید

placeholder

2. تاریخ

شماره دام و تاریخ را وارد کنید (تاریخ بصورت پیش فرض، تاریخ همان روز می باشد)